Lista produktów marki HORKA

Od ponad 60 lat holenderska firma rodzinna HORKA inspiruje miłośników jeździectwa na całym świecie wysokiej jakości produktami dla koni i jeźdźców.

Obecnie w trzecim pokoleniu rodzina Horst zdobyła dużą wiedzę na temat projektowania, rozwoju i produkcji produktów związanych z jeździectwem. Przez lata HORKA stała się kompletnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu jeździeckiego i odzieży.

Globalna wizja firmy HORKA już okazała się wielkim sukcesem.
Firma rozwinęła dobrze ugruntowaną sieć na międzynarodowym rynku jeździeckim i dostarcza sprzęt sportowy i jeździecki w ponad 60 krajach na całym świecie.

HORKA znajduje się w Holandii, centrum sportów jeździeckich w Europie. Wiadomo, że Holendrzy mają jedną z najgęściej zaludnionych kultur koni na świecie. Współpraca z organizacjami i profesjonalistami z różnych dyscyplin jeździeckich umożliwia wymianę potrzeb i doświadczeń związanych z produktami.

W 2018 roku HORKA została oficjalnym dostawcą i partnerem biznesowym Królewskiej Holenderskiej Federacji Jeździeckiej „KNHS”, tworząc jeszcze lepszą ekspozycję naszych produktów.

Sprzęt i odzież jeździecka HORKA są stworzone do działania, bez względu na okoliczności.
Nasz zespół projektantów codziennie pracuje z wielką pasją i stara się dostarczać właścicielom koni na wszystkich poziomach i w różnych dyscyplinach przyjemne, ale wydajne i ciężko pracujące produkty.
Aktualne trendy są stale monitorowane i wprowadzane do kolekcji, aby zaoferować stylową, techniczną i funkcjonalną gamę produktów na każdy sezon. Optymalne dopasowanie i kolorystyka sprawiają, że koń i jeździec stają się własnym, niepowtarzalnym zespołem.

HORKA z dumą tworzy produkty, które reprezentują dobrą wartość i uczciwość. Oprócz tego, w typowy holenderski, serdeczny sposób, poprzez naszą otwartą kulturę, oferujemy szczerą obsługę naszym klientom. Dzięki tym cechom HORKA będzie nadal budować silną, renomowaną pozycję na międzynarodowym rynku jeździeckim.

Misja:
„Dostarczanie wysokiej jakości i innowacyjnych produktów zarówno dla koni, jak i jeźdźców po rozsądnych cenach, maksymalizując korzyści dla firmy, jej pracowników, dostawców, detalistów, środowiska i społeczeństwa”.

Wizja:
„Być wiodącą i znaną firmą/marką na międzynarodowym rynku jeździeckim, z praktykami biznesowymi zgodnymi z naszym zaangażowaniem etycznym, społecznym i środowiskowym we wszystkich społecznościach, w których działamy”.


Nasze wartości:

WZAJEMNY SZACUNEK Stworzymy atmosferę, która zachęci naszych ludzi do wyrażania swoich pomysłów z ufnością i szacunkiem.

ZESPÓŁ Rozwiążemy nasze problemy jako zjednoczony zespół.

DUMA Pracujemy z dużym poczuciem dumy z naszej firmy i naszej marki.

Zorientowanie na klienta Nasze zachowanie i decyzje zawsze będą odzwierciedleniem naszego silnego zorientowania na klienta.

Pokazano 1-24 z 40 pozycji
Produkt dodano do porównania.